O nas

Zobacz, dlaczego jesteśmy doskonałym partnerem
Czym się zajmujemy

Nasze usługi

Tworzymy responsywne strony internetowe w oparciu o platformę Wordpress. Oprócz projektowania zapewniamy także wykonanie stron oraz wyposażamy je w narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, analizy ruchu na stronie i integracji z mediami społecznościowymi. Współpracujemy z firmami doskonale uzupełniającymi naszą ofertę o pozycjonowanie stron internetowych oraz budowanie strategii marketingowych.

Zajmujemy się projektowaniem graficznym logo oraz materiałów promocyjnych przeznaczonych tak do użytkowania w sieci, jak i do druku.

Wycena każdego zlecenia jest możliwa po spotkaniu informacyjnym, które jest możliwe także online. Zapraszamy: kontakt@hotmilk.pl

Filozofia

Nasz cel

Naszą misją jest projektowanie stron www i materiałów marketingowych, które są przejrzyste i proste w wymowie. Dbamy o obraz, ale także o słowo, dlatego nie tylko dobieramy fotografie na strony, ale i tworzymy teksty lub redagujemy te otrzymane od Klientów.

Potrafimy konstruować skuteczne komunikaty. Troszczymy się o typografię. Spod naszych rąk wychodzą strony i materiały, na które przyjemnie się patrzy i po których płynnie się porusza.

Strategia

Dajemy skuteczne rozwiązania

Nasze rozwiązania są skuteczne właśnie dzięki minimalizmowi i prostocie. Przyjazna użytkownikowi strona łatwo prowadzi go przez najważniejsze treści. Odbiorcy są dziś przeładowani informacjami i bodźcami, unikają długich procesów decyzyjnych.

Prosta ścieżka prowadząca do celu, łatwość odnajdywania najistotniejszych elementów i intuicyjna nawigacja to coś, co doceni współczesny Klient odnajdując to, czego akurat szuka i mając chwilę wytchnienia przed kolejną porcją informacji płynących z otoczenia.

Strony internetowe

Responsywne, funkcjonalne strony oparte o platformę Wordpress.

Projektowanie graficzne

Komunikacja wizualna oraz projekty stron www bez wykonawstwa.

Identyfikacja wizualna

Projekt pojedynczego logo lub kompleksowa księga znaku.

Typografia

Dobór typografii na strony internetowe i do materiałów drukowanych.

Materiały promocyjne

Eleganckie ulotki, broszury, wizytówki i inne materiały.

Fotografia

Dobór fotografii do realizowanych projektów oraz wskazówki do planowania sesji fotograficznych.

Jesteś już zainteresowany?

Skontaktuj się z nami