CENTRUM STOMATOLOGICZNE EURODENT BIELAWA

strony ww dla gabinetów medycznych
KlientGabinet Stomatologiczny Eurodent
PraceStrona internetowa Copywriting Logo Druk
Data realizacji2017 (web) 2018 (logo)
Kategoria, ,

OPIS PROJEKTU

Projekt strony Eurodentu miał na celu nie tylko pokazanie gabinetu w Internecie. Strona WWW ma w tym przypadku spełniać także zadanie edukacyjne oraz przybliżać możliwości, jakie niesie współczesna stomatologia, a przy okazji pomóc przełamać strach pacjentów przed stomatologiem podkreślając wyjątkową obsługę pacjenta, którą zapewnia zespół medyczny w tym miejscu.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży stomatologicznej zbudowaliśmy treści będące źródłem wiedzy dla pacjentów i przedstawiliśmy usługi z dwóch perspektyw: lekarzy, którzy oferują swoją wiedzę i umiejętności oraz pacjentów, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi. W ten sposób ścieżka użytkownika strony może podczas przeglądania zasobów witryny pójść dwoma torami, by dostosować się do jego potrzeb oraz sposobu podejścia do tematu.

Na kolejnym etapie współpracy z klientem stworzyliśmy nową identyfikację wizualną: logo wraz z Księgą Znaku oraz materiały drukowane (dwa rodzaje wizytówek oraz papier firmowy). Przy projekcie logo zadbaliśmy o nawiązanie do jego poprzedniej wersji, do której pacjenci Centrum Stomatologicznego Eurodent byli przywiązani od 13 lat. Samo logo dobrze komponuje się z wizerunkiem marki Klienta, charakteryzuje się świeżością i elegancką prostotą. Projekt zakładał istnienie 3 wersji logo do wykorzystania w różnych okolicznościach: wersji podstawowej, skróconej oraz rozszerzonej.