KORFF WATERJET

KlientKorff Isolmatic Sp. z o.o.
PraceStrona internetowa (landing page)
Data realizacji2018
Kategoria,

OPIS PROJEKTU

Dla firmy Korff Isolmatic, działającej w obszarze przemysłu, stworzyliśmy stronę typu landing page, na którą będą przekierowane osoby po kliknięciu w bannery reklamowe umieszczane w serwisach branżowych. Strona ma promować usługę cięcia wodą. Jest dostępna w trzech wersjach językowych.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie strony lądowania, która będzie zawierać stosunkowo wiele informacji, a jednocześnie pozostanie przejrzystą, nie przytłoczy użytkownika i będzie przyjemna w odbiorze. 

Wybraliśmy 3 podstawowe kolory, w jakich się poruszaliśmy: biel, czerwień barwy głównej w identyfikacji marki oraz odcienie czerni. W kluczowym miejscu na stronie umieściliśmy intrygującą fotografię, nawiązującą do kształtów, które mogą być wycięte za pomocą strumienia wody, jednak nie nawiązują wprost do tematyki przemysłowej. Z jednej strony pozwoliło to podkreślić przeznaczenie usługi dla każdej branży, z drugiej – pozwoliło oderwać się od “ciężkiego” designu, który jest obecny na większości stron internetowych firm działających w obszarze przemysłu, a klientowi wyróżnić się na tle konkurencji.

Projekt strony dopełnił komplet bannerów reklamowych z motywem przewodnim strony, a także ulotki reklamowe przygotowane na targi branżowe.