Dr n. hum. Bartłomiej Kotowski

projektowanie stron internetowych strona naukowca
Projekt wizytówki 1
Klientdr nauk hum. Bartłomiej Kotowski
PraceStrona internetowa Logo
Data realizacji2016
Kategoria, , ,

OPIS PROJEKTU

Ta strona zaprojektowana została dla antropologa. Ma za zadanie przybliżyć sylwetkę właściciela jako naukowca oraz twórcy, przedstawić dorobek naukowy, ale także podkreślić jego pracę jako tłumacza języka rosyjskiego i ukraińskiego działającego w sferze biznesowej.

Założenia przyjęte w projekcie to nowoczesność i minimalizm przy zachowaniu klasycznej elegancji. Strona zawiera najważniejsze informacje o wykładach i publikacjach, umieściliśmy tam również informację na temat kolejnej, oczekiwanej książki.

Ponieważ Bartłomiej Kotowski jest otwarty na współpracę naukową i biznesową, postawiliśmy na przejrzysty i skuteczny formularz kontaktowy.

Kolejnym punktem współpracy z klientem było zaprojektowanie logo. Tu również postawiliśmy na minimalistyczny wzór. Projekt opiera się na typografii, a naszym założeniem było pokazanie w monogramie klienta związków z obszarem jego pracy naukowej, czyli Rosją i Ukrainą – stąd typograficzne nawiązanie do cyrylicy.

Projekt tej strony obejmuje również administrowanie nią, uzupełnianie informacji oraz aktualizowanie od strony technicznej.