Bartłomiej Kotowski – strona i logo nowoczesnego naukowca

projektowanie stron internetowych strona naukowca
Projektowanie logo 1
Projekt wizytówki 1
Klientdr nauk hum. Bartłomiej Kotowski
PraceStrona internetowa/Identyfikacja wizualna
Data realizacji2016

OPIS PROJEKTU

Ta strona zaprojektowana została dla antropologa. Ma za zadanie przybliżyć sylwetkę właściciela jako naukowca oraz twórcy, przedstawić dorobek naukowy, ale także podkreślić jego pracę jako tłumacza języka rosyjskiego i ukraińskiego działającego w sferze biznesowej.

Założenia przyjęte w projekcie to nowoczesność i minimalizm przy zachowaniu klasycznej elegancji. Strona zawiera najważniejsze informacje o wykładach i publikacjach, umieściliśmy tam również informację na temat kolejnej, oczekiwanej książki.

Ponieważ pan Bartłomiej Kotowski jest otwarty na współpracę naukową i biznesową, postawiliśmy na przejrzysty i skuteczny formularz kontaktowy.

Kolejnym punktem współpracy z Klientem było zaprojektowanie logo. Tu również postawiliśmy na minimalistyczny wzór. Projekt opiera się na typografii, a naszym założeniem było pokazanie w monogramie Klienta związków z obszarem jego pracy naukowej, czyli Rosją i Ukrainą – stąd typograficzne nawiązanie do cyrylicy.

Projekt tej strony obejmuje również administrowanie nią, uzupełnianie informacji oraz aktualizowanie od strony technicznej.